επιστροφή στην κορυφή

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
08:15 Ώρα για σχολείο. Το ταξίδι της γνώσης, της μάθησης και της διασκέδασης ξεκινά.

13o Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης

Ένα παιδί, ένας δάσκαλος, ένα μολύβι και ένα βιβλίο μπορούν ν' αλλάξουν τον ΚΟΣΜΟ!!

Διοικητικό Συμβούλιο Συλλόγου Γονέων-Κηδεμόνων 2022-2024

Τηλέφωνο επικοινωνίας Συλλόγου: 6932557959

e-mail:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

13ο Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης
Περιοχή Αγίου Αθανασίου, Κοζάνη
email: mail@13dim-kozan.koz.sch.gr

Copyright © 2024 school Rights Reserved.